Under 12 MGL Cup

Teams:

  1. Cambridge (E)
  2. Cherry Orchard (E)
  3. Dalkey United (W)
  4. Dunboyne (E)
  5. Dundalk (N)
  6. Dundrum F.C (W)
  7. Enniskerry F.C (W)
  8. Greystones United (W)
  9. Lakelands F.C (W)
  10. Larkview FC Girls (W)
  11. Leixlip United (E)
  12. Lusk United (N)
  13. Malahide (E)
  14. Malahide (N)
  15. Marino AFC (N)
  16. Mount Merrion (W)
  17. Newbridge Town (E)
  18. Peamount United (E)
  19. Portmarnock A.F.C. (N)
  20. Raheny Utd (N)
  21. Ratoath Harps (E)
  22. St Josephs (PN)
  23. Shankill (W)
  24. St Itas (N)
  25. Stamullen F.C (N)
  26. Terenure Rangers (W)
  27. Verona (E)
  28. Baldoyle United (PN)
  29. Carriglea F.C (PS)
  30. Clonee United (PS)
  31. Clonee United (PN)
  32. Esker Celtic (PS)
  33. Glebe North (PN)
  34. Killegland AFC (PN)
  35. Kilnamanagh AFC (PS)
  36. Lakelands F.C (PS)
  37. Lucan United (PS)
  38. Maynooth Town (PN)
  39. Mount Merrion (PS)
  40. Raheny Utd (PN)
  41. Shelbourne FC (PN)
  42. Skerries Town (N)
  43. Drogheda Girls (N)
U12 MGL Cup 1st Round
23 9 Shankill (W) 1 vs 0 Lakelands F.C (W) A
20 1 Raheny Utd (N) 0 vs 1 Cambridge (E) B
17 21 Newbridge Town (E) 1 vs 0 Ratoath Harps (E) C
19 4 Portmarnock A.F.C. (N) 1 vs 0 Dunboyne (E) D
10 11 Larkview FC Girls (W) 1 vs 0 Leixlip United (E) E
3 15 Dalkey United (W) 1 vs 0 Marino AFC (N) F
24 13 St Itas (N) 1 vs 0 Malahide (E) G
7 25 Enniskerry F.C (W) 1 vs 0 Stamullen F.C (N) H
14 26 Malahide (N) 1 vs 0 Terenure Rangers (W) I
43 22 Drogheda Girls (N) 0 vs 1 St Josephs (PN) J
2 42 Cherry Orchard (E) 1 vs 0 Skerries Tn (N) K
U12 MGL Cup 2nd Round
35 C Kilnamanagh AFC (PS) 1 vs 0 Newbridge Town (E) L
37 I Lucan United (PS) 0 vs 1 Malahide (N) M
G K St Itas (N) 0 vs 1 Cherry Orchard (E) N
12 33 Lusk United (N) 0 vs 1 Glebe North  (PN) O
16 34 Mount Merrion (W) 0 vs 1 Killegland AFC (PN) P
B 38 Cambridge (E) 0 vs 1 Maynooth Town (PN) Q
H 39 Enniskerry F.C (W) 0 vs 1 Mount Merrion (PS) R
31 5 Clonee United (PN) 0 vs 1 Dundalk (N) S
F 36 Dalkey United (W) 0 vs 1 Lakelands F.C (PS) T
32 E Esker Celtic (PS) 1 vs 0 Larkview FC Girls (W) U
30 6 Clonee United (PS) 1 vs 0 Dundrum F.C (W) V
29 D Carriglea F.C (PS) 1 vs 0 Portmarnock A.F.C. (N) W
A 28 Shankill (W) 0 vs 1 Baldoyle United (PN) X
40 8 Raheny Utd (PN) 1 vs 0 Greystones United (W) Y
27 41 Verona (E) 0 vs 1 Shelbourne FC (PN) Z
J 18 St Josephs (PN) 0 vs 1 Peamount United (E) AA
U12 MGL Cup 3rd Round
P AA Killegland AFC (PN) 0 vs 1 Peamount United (E) BB
V M Clonee United (PS) 1 vs 0 Malahide (N) CC
S W Dundalk (N) 1 vs 0 Carriglea F.C (PS) DD
N X Cherry Orchard (E) 0 vs 1 Baldoyle United (PN) EE
O Z Glebe North  (PN) 1 vs 0 Shelbourne FC (PN) FF
U Q Esker Celtic (PS) 1 vs 0 Maynooth Town (PN) GG
R T Mount Merrion (PS) 0 vs 1 Lakelands F.C (PS) HH
L Y Kilnamanagh AFC (PS) vs Raheny Utd (PN) II
U12 MGL Cup Qtr Final
BB FF Peamount United (E) 0 vs 1 Glebe North  (PN) 1
II HH vs Lakelands F.C (PS) 2
EE CC Baldoyle United (PN) vs Clonee United (PS) 3
DD GG Dundalk (N) vs Esker Celtic (PS) 4
U12 MGL Cup Semi Final
2 1 vs Glebe North  (PN)
4 3 vs
U12 MGL Cup Final
vs