Under 14 Molly O’Toole Memorial Cup

Nbr Team
1 Bohemian
2 Cambridge
3 Cherry Orchard
4 Clonee Utd
5 Drogheda Girls
6 Dunboyne AFC
7 Dundalk
8 Dundrum
9 Enniskerry FC
10 Glebe North
11 Greystones Utd
12 Killegland Ath
13 Kilmore Celtic
14 Kilnamanagh
15 Lakelands
16 Larkview
17 Leixlip Utd
18 Lucan Utd
19 Lusk Utd
20 Malahide Utd “A”
21 Malahide Utd “C”
22 Marino
23 Maynooth Town
24 Mount Merrion “B”
25 Mount Merrion “P”
26 Peamount Utd
27 Portmarnock
28 Raheny Utd
29 Ratoath Harps
30 Shelbourne
31 Skerries Town
32 St Ita’s
33 St Josephs
34 Stamullen
35 Verona
Under 14 Molly O’Toole Cup 1st Round
35 33 Verona 6 vs 2 St Josephs A
5 3 Drogheda Girls 1 vs 4 Cherry Orchard B
29 2 Ratoath Harps 5 vs 4 Cambridge C
Under 14 Molly O’Toole Cup 2nd Round
4 31 Clonee Utd 2 vs 0 Skerries Town D
32 25 St Ita’s 0 vs 2 Mount Merrion “P” E
6 34 Dunboyne AFC 6 vs 2 Stamullen F
30 8 Shelbourne 6 vs 0 Dundrum G
A 1 Verona vs Bohemian H
26 24 Peamount Utd 6 vs 0 Mount Merrion “B” I
22 9 Marino 2 vs 0 Enniskerry FC J
27 14 Portmarnock  4 vs 2 Kilnamanagh K
13 B Kilmore Celtic 0 vs 2 Cherry Orchard L
21 17 Malahide Utd “C” 0 vs 3 Leixlip Utd M
10 28 Glebe North 6 vs 0 Raheny Utd N
23 11 Maynooth Town 5 vs 1 Greystones Utd O
C 15 Ratoath Harps 0 vs 5 Lakelands P
19 16 Lusk Utd 1 vs 2 Larkview Q
20 18 Malahide Utd “A” 4 vs 1 Lucan Utd R
12 7 Killegland Ath 0 vs 2 Dundalk S
Under 14 Molly O’Toole Cup 3rd Round
S R Dundalk 6 vs 0 Malahide Utd “A” T
E G Mount Merrion “P” 4 vs 0 Shelbourne U
M F Leixlip Utd 1 vs 2 Dunboyne AFC V
Q L Larkview 0 vs 6 Cherry Orchard W
D K Clonee Utd 6 vs 1 Portmarnock X
I O Peamount Utd 6 vs 0 Maynooth Town Y
P J Lakelands 5 vs 1 Marino Z
N H Glebe North 2 vs 0 Verona AA
Under 14 Molly O’Toole Cup Qtr Final
T Z Dundalk 6 vs 0 Lakelands BB
W V Cherry Orchard 6 vs 0 Dunboyne AFC CC
U X Mount Merrion “P” 2 vs 0 Clonee Utd DD
AA Y Glebe North 3 vs 2 Peamount Utd EE
Under 14 Molly O’Toole Cup Semi Final
BB DD Dundalk vs Mount Merrion “P” A
CC EE Cherry Orchard vs Glebe North B
Under 14 Molly O’Toole Cup Final
vs