Under 13 Malahide Coaches Cup

Teams:

  1. Baldoyle United (P)
  2. Cabinteely F.C (P)
  3. Cabinteely F.C (S)
  4. Carriglea F.C (S)
  5. Clonee United (N)
  6. Dalkey United (S)
  7. Dundrum F.C (S)
  8. Enniskerry F.C (S)
  9. Glebe North (N)
  10. Greystones United (S)
  11. Home Farm F.C (P)
  12. Killegland AFC (N)
  13. Kilmore Celtic (N)
  14. Kilnamanagh AFC (P)
  15. Kilnamanagh AFC (S)
  16. Lakelands F.C (S)
  17. Larkview (P)
  18. Leixlip United (P)
  19. Lucan United (S)
  20. Lusk Utd (N)
  21. Maynooth Town (S)
  22. Peamount United (P)
  23. Raheny Utd (N)
  24. Red Lakes Girls (S)
  25. Rush Ath (N)
  26. Shelbourne FC (P)
  27. Sheriff YC (N)
  28. St Itas (N)
  29. St Josephs (P)
  30. Swords Manor (N)
  31. Terenure Rangers (S)
U13 Malahide Coaches Cup 1st Round
15 6 Kilnamanagh AFC (S) 0 vs 6 Dalkey United (S) A
30 19 Swords Manor (N) 0 vs 6 Lucan United (S) B
25 29 Rush Ath (N) 2 vs 0 St Josephs (P) C
21 7 Maynooth Town (S) 0 vs 4 Dundrum F.C (S) D
4 16 Carriglea F.C (S) 0 vs 2 Lakelands F.C (S) E
13 26 Kilmore Celtic (N) 0 vs 6 Shelbourne FC (P) F
27 9 Sheriff YC (N) 3 vs 2 Glebe North  (N) G
22 5 Peamount United (P) 6 vs 0 Clonee United (N) H
14 8 Kilnamanagh AFC (P) 2 vs 0 Enniskerry F.C (S) I
10 18 Greystones United (S) 2 vs 0 Leixlip United (P) J
2 3 Cabinteely F.C (P) 6 vs 0 Cabinteely F.C (S) K
28 20 St Itas (N) 0 vs 4 Lusk Utd (N) L
31 17 Terenure Rangers (S) 0 vs 6 Larkview (P) M
1 12 Baldoyle United (P) 5 vs 3 Killegland AFC (N) N
11 23 Home Farm F.C (P) 6 vs 0 Raheny Utd (N) O
U13 Malahide Coaches Cup 2nd Round
F I Shelbourne FC (P) 3 vs 0 Kilnamanagh AFC (P) P
K G Cabinteely F.C (P) 6 vs 0 Sheriff YC (N) Q
O A Home Farm F.C (P) 5 vs 0 Dalkey United (S) R
C 24 Rush Ath (N) 2 vs 0 Red Lakes Girls (S) S
B J Lucan United (S) 0 vs 8 Greystones United (S) T
M D Larkview (P) 5 vs 0 Dundrum F.C (S) U
L H Lusk Utd (N) 2 vs 0 Peamount United (P) V
N E Baldoyle United (P) 5 vs 2 Lakelands F.C (S) W
U13 Malahide Coaches Cup Qtr Final
S U Rush Ath (N) 1 vs 5 Larkview (P) 1
W R Baldoyle United (P) 0 vs 6 Home Farm F.C (P) 2
P T Shelbourne FC (P) 5 vs 1 Greystones United (S) 3
Q V Cabinteely F.C (P) 6 vs 0 Lusk Utd (N) 4
U13 Malahide Coaches Cup Semi Final
2 1 Home Farm F.C (P) vs Larkview (P)
4 3 Cabinteely F.C (P) 4 vs 0 Shelbourne FC (P)
U13 Malahide Coaches Cup Final
Cabinteely (P) vs